Люстри і світильники

Знайдено товарів: 54.

Показати 1-12 з 54 товарів

Активні фільтри

На цій сторінці представлені люстри та різноманітні світильники, які зможуть задовольнити Ваші вимоги.

Люстри від VVA Light

В категорії "Люстри" Вас чекають підвісні і стельові люстри різних дизайнів і стилів - від кришталевих класичних до сучасних. Різноманітність виробників дозволить вибрати купити люстру на свій смак і гаманець.

Підвісні світильники - стильно і економно

Підвісні світильники у нас в великому асортименті. Серед них Ви зможете підібрати світильник для кухні, підвіси, світильники лофт, ретро, хай-тек, класика. До того ж, є підвісні світильники LED.

Бра забезпечать вам затишок в домі

Бра і настінні світильники зібрані в одній категорії. Тут Ви ви знайдете те, що допоможе зробити Ваш будинок затишнішимі теплим. Те ж саме можна сказати і про торшери. Бра і торшери можуть бути як єдиним цілим, об'єднаним в колекції, або ж виступати як незалежний і унікальний предмети інтер'єру.

Практичні настільні лампи

Ще одним предметом декору кімнати може стати настільна лампа. Вона теж виконує роль додаткового освітлення, але не варто забувати, що для незначних деталей в дизайні бути не може! Тому, настільну лампу потрібно підбирати з такою ж копіткістю, як і інші світильники.

Світильники для найменших

Також, у нас є дитячі світильники, які виконані в дуже привабливому і по-дитячому милому дизайні.

Світильники в ванну кімнату

Світильники для ванної винесені в окрему категорію і можуть бути як стельовими, так і настінними. Їх відмінність від інших криється в підвищеному рівні вологозахисту IP, що важливо для таких приміщень.

Вуличні світильники

І звичайно ж, вуличні світильники теж є в нашому каталозі. Вони теж різняться за стилем і напрямком застосування, так що без вибору Ви не залишитеся.

Точечні світильники

А якщо Ви на одній хвилі з модою і Ваш будинок облаштований за останнім тенденціями, то Вам обов`язково знайомі споти і їх побратими - трекові світильники. Їх можна віднести до розряду багатофункціональних і ультрасучасних. Вони не тільки зовні нагадують нам, що ми живемо за часів новітніх технологій, а й технічно можуть перевершити інші види світильників.

Ще одна цікава категорія - точкові світильники. У ній зібрані врізні і накладні точкові світильники. Різниця між ними очевидна, але, по суті, вони дуже схожі між собою.

Люстри і світильники