Фільтр за

Підвісні світильники і стельові

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Величезний вибір магазинів і велика кількість світильників змушують Вас довго шукати і сумніватися? Не потрібно, адже в нашому інтернет-магазині світла зібрані кращі стельові світильники , люстри на кухню і просто підвісні світильники для будь-яких цілей і приміщень.

Як вибрати світильник

Для початку Вам необхідно визначитися що саме Ви хочете. Уявіть собі майбутній інтер'єр. Який у нього стиль? Класика? Тоді виберіть класичний підвісний світильник , особливо добре підійде світильник з металу, дерева, тканини і скла, а також з елементами кришталю. Такий світильник стане відмінним доповненням до основної люстрі і допоможе зонувати кімнату. В такому випадку доречніше віддати перевагу спокійним і благородним кольорам, розбавляючи тепло дерева величністю золота, античного срібла, бронзи і міді.

Як вибрати світильник для певного типу приміщення

А може Ви шукали освітлення для кухні ? Тоді поспішаємо Вас порадувати! У нас дуже багато варіантів світильників для кухні , Вам потрібно лише вибрати колір, форму і бюджет. Традиційно прийнято вважати, що для кухні необхідно вибирати практичний світильник, який буде не тільки радувати око і ефективно висвітлювати робочу поверхню, але і буде легкий у догляді. Тому особливу увагу варто приділити світильнику для кухні , виконаному з металу, лакованої сталі, скла і пластика. Відповідно і функціонал таких світильників буде різним. Наприклад, світильник з плафоном зі сталі дасть направлене світло і не буде розсіювати світло на все приміщення. А ось прозорий плафон освітить площу всієї кухні і, швидше за все, зажадає додаткового освітлення для підсвічування робочої зони або обіднього столу. В такому випадку, світильник виконає роль люстри на кухні . І пам'ятайте, що підходити до вибору освітлення для кухні потрібно усвідомлено і з любов'ю!


А для цінителів сучасних напрямків ми зібрали колекцію світильників лофт , і вона постійно поповнюється.


Чому не можна купити перший-ліпший світильник? Все дуже просто. Для створення атмосфери і настрою в основному використовують музику і світло. Ну, це відносно фільмів і театральних постановок). А у нас все трохи простіше - створювати гармонію будемо в інтер'єрі і тому, нам музика не потрібна (хоча, можна і з нею). За допомогою стельового світильника можна акцентувати увагу на окремій зоні, наприклад, обідньої, робочої або зоні відпочинку. Можна підсвітити журнальний столик, а можна і барну стійку.

Особливості світильників лофт

Зараз світильники лофт переживають свій зоряний час. Вони дуже універсальні, їх застосовують не тільки в квартирах стильних і сміливих людей, але і в сучасних інтер'єрних рішеннях для офісів, кафе, барів та інших закладів. Це, на перший погляд, простий напрямок в дизайні абсолютно не має нічого спільного з примітивністю! Всі деталі лофт світильників продумані і мають своє смислове навантаження. Створення лофт інтер'єру має на увазі використання певних матеріалів. Хоча, як здасться спочатку, дизайнер бере все, що бачить під рукою, але, при більш уважному вивченні інтер'єру, виявляється, що основна ідея розвивається навколо металу, дерева, шкіри, скла. Прихильники більш консервативних напрямків можуть сприймати дизайн в стилі лофт як «голий інтер'єр». І правда, адже дуже часто дизайнери використовують необроблені матеріали, або, у випадку з освітлення в стилі лофт, дуже люблять лампу Едісона та інші світильники з голою лампочкою. Але при всьому цьому, «порожнім» такий інтер'єр назвати не можна, адже він створює відчуття наповненості і приваблює своєю складною простотою.
Ми постаралися створити комфортні умови, щоб Ви могли купити світильник у Києві та отримати тільки позитивні враження.

Підвісні світильники і стельові