Фільтр за

Люстри

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Як правильно обрати люстру

Сьогодні люстру купити в Україні стає все простіше. На просторах Інтернету можна знайти величезну кількість різноманітних варіантів люстри . Цей предмет інтер'єру відіграє центральну роль в оформленні приміщень і знаходить своє коріння ще до часів винаходу електрики.

Люстра має дуже велике значення в дизайні. Її покликання не лише бути естетично привабливою і відповідати загальному стилю приміщення, а й давати правильне світло, що необхідно для створення атмосфери. Центровий предмет інтер'єру може як прикрасити і завершити проект, так і геть зіпсувати загальну картину. Адже люстра - це найперше, що буде помітно при вході в кімнату. Її можна зробити непомітною, а можна і акцентувати на ній увагу.

Незвичайний дизайн сучасної люстри може прикувати погляди гостей, розкрити задум дизайнера, відобразити внутрішній світ господаря. У той же час, під стати вічною класикою, люстра може бути королевою балу, приголомшуючою своєю величчю і шляхетністю. Ви вже зрозуміли, що люстра теж повинна мати свій стиль?

Класичні люстри

Сьогодні класична люстра все ще в пошані, але вона трохи змінилася і дозволила залучити себе до більш сучасного життя. Відверто класичні люстри збереглися в своєму первозданному вигляді, коли ще люди не знали про електрику і користувалися свічками. Це дуже красиві люстри, від них віє романтизмом і благородством. До речі про розкіш, кришталеві люстри все так же цінуються в колах дизайнерів. Адже натуральні матеріали завжди будуть в пріоритеті у цінителів. Кришталева люстра заворожує блиском, легкістю, незважаючи на свою вагу.

Сучасні люстри

З сучасних люстр можна виділити люстри в стилі модерн. Це, мабуть, один з найбільш популярний стилів, адже він використовується в основному людьми в своїх квартирах. А ось для більш сміливих і вправних людей, які стежать за світом моди і прагнуть встигати за трендами, існують більш радикальні напрямки - футуризм і лофт. Ці поняття зараз чутися повсюдно, і багато, навіть консерватори, захоплюються і зачаровуються інтер'єрами в цих стилях, але малоймовірно, що коли-небудь наберуться сміливості і втілять їх у життя у себе вдома. Зате для різноманітних закладів, на кшталт барів, ресторанів, кафе, готелів і хостелів, такі сміливі рішення дуже навіть підходять, і дизайнери із задоволенням втілюють всі свої таємні ідеї.

Люстри-павуки

Одна з найулюбленіших і модних люстр - це люстра павук . Таке просте зовні винахід, а скільки шуму навколо! А все тому, що ця люстра приваблює своєю простотою, а не примітивністю. Це, можна сказати, твір мистецтва, родзинкою якого є філософія початку, витоків. Нехитрі форми і лінії, відкритість «душі» без плафонів, люстра просто і легко завоювала любов дизайнерів.

Але все ж, існує багато інших напрямків. Чи не здає своїх позицій скандинавський стиль, прованс і хай-тек. Вибір, щоб купити люстру в Києві , дуже великий. На сьогоднішній день унікальною люстрою може стати класична люстра, але пережила зміни у вигляді придбання більш ергономічного дизайну. Якраз такі люстри підходять до ритму нашому динамічному житті, не навантажуючи уяву зайвими деталями, а тільки підкреслюють лаконічністю своїх простих невигадливих ліній. В тренді повітряні, легкі, функціональні і максимально лаконічні люстри.

Перш ніж вибрати, яку люстру купити , Вам потрібно усвідомити, наскільки Ви готові до змін. Люстра купується не на один рік, і Вам повинно бути комфортно з нею. Це майже як частина житла. Дуже важливо не перестаратися і не піддаватися хвилинним потягам, щоб не купити люстру , яка буде невластива інтер'єру і Вашим особистим уподобанням, інакше вона швидко набридне.

Люстри