Фільтр за

Торшери

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Торшери. Для чого вони потрібні?

У теперішній час у людей склалося таке враження, що торшер - це пережитки минулого чи морально застаріли, і ніяк не впишуться в інтер'єр їх квартир. Як би не так, відповім Вам! Торшер - це не замінна річ в квартирі, а краще кілька торшерів. Якщо у Вас низькі стелі або Ви володар невеликої квартири, то підлогові світильники зможуть заповнити світлом все темні куточки Вашої квартири.

Торшер - кращий вибір для додаткового освітлення

Також часто буває так, що зробивши ремонт у квартирі, пробуривши безліч отворів під точковий світло, Ви розумієте, що світла в квартирі не вистачає. Але не впадайте у відчай, не варто знову викликати бригаду майстрів і починати все спочатку, адже завжди можна закрити прогалини у висвітленні за допомогою торшера, головне зробити правильний вибір і купити торшер , який відповідає на всі Ваші запити. А звернути увагу потрібно на наступне: абажур торшера повинен світити в стелю, це дозволити візуально збільшити висоту стелі, сам абажур безпосередньо повинен бути малопрозорий, це дозволить рівномірно розподілити світло в приміщенні. Встановлювати його потрібно по периметру кімнати. А також, одним з переваг торшера є те, що для нього не потрібно виводити окремо проводку (а це дозволить заощадити вам гроші і час). Адже спосіб підключення у нього незмінний - працює від мережі, і тому при зміні дизайну завжди можна його перемістити в будь-який куточок квартири. Більшість виробників пішли ще далі, і дали можливість кожному з нас регулювати область підсвічування самостійно за рахунок еластичності стійки торшера. Так само існують торшери з можливістю регулювання висоти.

Без сумнівів, обраний Вами торшер повинен також відповідати загальному стилю приміщення. На щастя, в нашому магазині Ви зможете купити торшер Київ саме такий, як Вам потрібно. У нас великий асортимент і цілий ряд світильників, що підходять за стилем і бюджету будь-кому. Тут є і класичні моделі, і сучасні, і торшери в стилі лофт. При виборі торшера по стилю у Вас не виникне жодних проблем, адже це не так складно - досить просто визначити загальний стиль приміщення.

Функціональність торшерів

Але не стилем єдиним! Торшер, як і будь-який світильник, поєднує в собі також і функціональне навантаження. Адже ми вибираємо торшер не тільки для того, щоб він прикрашав кімнату, а й для того, щоб за допомогою торшера вирішити деякі завдання, які ми ставимо перед освітленням. Таким чином, торшер може перетворитися в незамінного помічника. Наприклад, якщо ставити торшер біля ліжка або дивана, де господарі люблять читати газети або книги, то непогано було б звернути увагу на торшер з двома лампами, одна з яких може виконувати роль настільної лампи. Погодьтеся, це дуже зручно! А якщо ми хочемо створити інтимну атмосферу в якомусь з кутків кімнати, то не завадить торшер, абажур якого м'яко розсіює світло.

Можливості використання торшерів

Ну і, звичайно ж, в нашій квартирі може з'явитися простір, яке здається порожненьким. Тут можна використовувати торшер з вигадливим дизайном, який навіть при денному світлі буде привертати увагу, і створювати відчуття наповненості і завершеності інтер'єру. А вечорами, коли ми будемо включати світло, такий торшер може створювати цікаві тіні, грати зі світлом і додавати родзинку загальне освітлення приміщення.

До завершення вище написаного хочеться додати одне: не бійтеся експериментувати, адже торшер зможе зрадити квартирі більше затишку і тепла.

Торшери