Фільтр за

Бра і настінні світильники

Знайдено товарів: 4.

Показати 1-4 з 4 товарів

Активні фільтри

Де використовують настінні світильники «Бра»?


Їх призначення вельми просте і в той же час дуже важливе! Сьогодні ми розповімо Вам деякі хитрощі для правильного застосування настінних світильників .

Архітектурне освітлення використовують для підсвічування фасадів, щоб штучно збільшити або зменшити будівля - колони. Настінні світильники для даного виду підсвічування бувають як двосторонні, так і односторонні, тобто, з підсвічуванням в одну сторону або відразу в обидві сторони.

Бра з двостороннім засвітлом мають ряд переваг:

  • Економія на додаткових світильниках (адже засвіти в дві сторони)
  • Вузький пучок світла, що дозволяє підсвітити конкретний предмет
  • За рахунок економії на додаткових світильниках, можна заощадити на монтажі і витратних матеріалах.

Як обрати бра


Настінні світильники з одностороннім засвітлом, як правило, використовують з направленим світлом вгору або вниз.


Интерьерное освітлення. Тут потрібно копнути трохи глибше, адже ідей в дизайні таку кількість, що перерахувати не можна:

  • Освітлення за мотивами середньовіччя зажадає від Вас кованого, важкого і масивного бра, зважаючи на це будуть потрібні посилені кріплення для стійкості світильника.
  • Якщо у Вас дизайн в стилі модерн, то довго замислюватися не варто - зіставте Ваш дизайн з модним хітом цього року.
  • А ось якщо у Вас улюблений стиль - Лофт, то тут потрібно поламати голову, адже цей стиль любить простоту і в той же час точні і невигадливі лінії, які несуть ідею.


 Деталі, які потрібно враховувати перед встановленням бра

Якщо у Вас ремонт тільки починається, то продумайте ще на стадії проектування проводку. Адже після ремонту з незапланованого раніше, але при цьому встановленого бра, буде виглядати мережевий шнур, а його потрібно ховати.

В залежності від призначення настінного світильника, потрібно правильно розраховувати висоту його монтажу, адже якщо це коридор, то радимо встановлювати його на висоті 50 сантиметрів від стелі - це дозволить збільшити територію засвіти. Якщо ж його призначення декоративне підсвічування, скажімо біля ліжка - то тут слід вибирати більш широкі бра, але з невеликою потужністю ламп, тому як ввечері наші очі повинні відпочивати. Рекомендована температура лампи повинна бути від 2700К до 3000К.

Правильно підібраний колір світильника зможе підкреслити Вашу унікальність, а його дизайн - неповторний стиль.

Купити настінний світильник не важко, адже спеціалізованих магазинів в кожному місті завжди вистачає. Якщо ж Ви живете в столиці, пропонуємо Вам писати в пошукових системах «Настінний світильник купить киев» і тоді Ви отримаєте величезний вибір, як по товарах, так і за ціною. І пам'ятайте. Що купити бра в Києві можна, звичайно ж, і у нас. Сподіваємося, наша пропозиція буде для Вас, найпривабливішим, адже ми не просто продаємо, а ще й допомагаємо зробити правильний вибір.

До нових зустрічей, чекаємо дзвінка.

Бра і настінні світильники