Фільтр за

Точкові світильники накладні

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Чи міг би хтось із нас подумати ще в недавньому минулому, що акцентувати увагу на предмети за допомогою світла буде так легко ?! Так ось, завдяки революційним діям виробників світильників, це стало можливим. На зміну пострадянських, прийшла величезна різноманітність люстр, торшерів, бра, і не малу частку важливості в освітленні приміщень зайняли точкові світильники . Завдяки цьому незамінним продуктом у нас з'явилася можливість робити освітлення не тільки як основне, а ще й розставляти акценти на предмети.


Сьогодні більшість дизайнерів широко використовують накладні світильники для збільшення простору в приміщенні, надають тому чи іншому продукту більше фарб (або, навпаки, за допомогою гри зі світлом ховають його).


Самі накладні світильники виконані на будь-який смак, колір і форму, вони бувають круглі, квадратні, овальні, конусні, поворотні або спрямовані - в загальному, без вибору Ви точно не залишитеся.

Особливості використання точкових світильників

Основні застосування точкових світильників - це додаткове світло: у ванній, кухні, кімнаті, прохідних майданчиках, торгових центрах і будинках. Корпуси також виготовлені на любителя, бувають металеві або з високоміцного пластика.

Пошук ламп для точкових світильників накладним не складе труднощів. Як правило, виробник спочатку укомплектовує їх традиційними джерелами, але Ви завжди можете придбати собі економну світлодіодну лампу, вибір виробника залишається тільки за Вами.

Зверніть увагу, що точкові світильники виконані в різних стилях, починаючи класикою і закінчуючи модерном, а тому підійдуть в будь-який інтер'єр.

Також, накладні світильники зручні в монтажі. Виробники спочатку продумали всі нюанси, і тепер їх можна встановлювати в будь-який вид стелі, будь це підвісний або бетонну стелю.

Ось, втім, і все. Вдалою Вам гри в тіні зі світлом.


Купити точкові світильники накладні можна в нашому магазині. А також, у нас представлені точкові вбудовані світильники, які теж можуть стати відмінними помічниками в організації освітлення.

Точкові світильники накладні