Фільтр за

Вбудовувані точкові світильники

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Вбудовувані точкові світильники стали дуже улюблені нами ще багато років тому. Тепер вбудовані світильники найчастіше використовують для додаткового освітлення, позначення зон, підсвічування робочого простору, розстановки акцентів в приміщенні.

Точкові світильники допомагають заповнити темний простір, куди не вистачає світло від основних джерел світла. Завдяки великій різноманітності дизайнів, форм і стилів, виразний світильник став не тільки інструментом освітлення, але і доповненням до дизайну інтер'єру.

В залежності від ступеня вологозахисту вбудованого світильника його широко використовують і в сухих приміщеннях, і в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванна кімната. Також точкові світильники часто можна зустріти в довгих коридорах, вестибюлях, холах, конференц-зали тощо.

Вбудований точковий світильник - це ідеальний варіант для натяжних і підвісних стель, конструкція яких дозволяє заховати всі проводи і комунікації. До того ж, такі світильники можна вбудовувати в фасади меблів, що доведеться дуже до речі, якщо у Вас є великий, але темний гардероб, або Ви бажаєте висвітлити робочу зону на кухні.

Купити вбудовані світильники можна в багатьох магазинах, але наш магазин пропонує великий вибір і вигідні умови.

Вбудовувані точкові світильники