Фільтр за

Лампи настільні

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Історія розвитку настільних ламп

Перш, ніж лампу настільну купити , ми з Вами поринемо в минуле, щоб мати хоч якесь уявлення, звідки до нас прийшов чудо-світильник і яке його призначення.

Так ось, батьком всіх настільних ламп був свічник, також відомий нам як канделябр. Його використовували для підсвічування письмового столу, а також це була перша середньовічна бездротова лампа. З роками дизайн світильника видозмінювався, що, в підсумку, принесло нашим бабусям і дідусям гасову лампу.

З приходом ліній електропередач люди почали замислюватися про те, як би якісніше висвітлити робочі місця, і вже в 19 столітті, ми отримуємо першу дротову настільну лампу. Чесно сказати, вона більше нагадувала підставку з палицею, на кінці якої була грушоподібна лампа.

Плавно переміщаючись в наші часи, ми з Вами бачимо таку велику кількість настільних ламп, що голову можна зламати при виборі, адже в такій божевільній гонці модернізацій, функціонал світильників ступив нема на один крок вперед. Сьогодні ми можемо бачити традиційні світильники, бездротові, що змінюють яскравість і колірну температуру, з USB входом для підзарядки гаджетів, навіть є з автоматичним регулюванням рівня освітлення у кімнаті. У гонці за енергозбереженням, в настільних лампах використовують малопотребляемие лід джерела - модульні і точкові.

Призначення лампи настільної також змінилося, якщо раніше їх використовували для підсвічування письмових столів, то зараз дизайнери застосовують їх всюди: для підсвічування прікроватних зон, для підсвічування акваріумів або роблячи акцент на певних предметах. І до речі, пам'ятаєте, на самому початку ми писали про те, що батьком настільних ламп був свічник? Так ось, в цьому році - це хіт продажів - світлодіодний канделябр.

Як обрати настільну лампу

Насамперед потрібно враховувати функціональність настільної лампи. Якщо вона потрібна нам для роботи або навчання, необхідно брати до уваги те, яке світло вона буде давати. В такому випадку краще віддати перевагу лампі, яка має можливість змінювати напрямок потоку світла. Цей фактор має значення не тільки для оцінки зручності використання світильника, а й значно впливає на здоров'я наших очей. Звичайно, ідеальним варіантом буде «розумна» настільна лампа, що дозволяє регулювати інтенсивність освітлення і температуру світіння.

Не менш важливу роль лампа настільна може відігравати в дизайнерських рішеннях освітлення. Вона допоможе доповнити інтер'єр затишним і м'яким світлом, створити інтимну атмосферу і заповнити темні прогалини в кімнаті. Тут потрібно врахувати сам дизайн лампи. Безліч варіантів, різних за стилем, настрою і матеріалами дають можливість купити настільну лампу Київ саме таку, яка підійде до певного інтер'єру.

Лампи настільні