Фільтр за

Споти і трекові світильники

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Спот - це світильник, призначений для розстановки акцентів в приміщенні. За допомогою нього Ви можете добитися бажаного результату. Існує і родич споту - трековий світильник, який відрізняється, не так вже й суттєво, але є невелика різниця в функціоналі. Про них далі більш детально.

Як вибрати спот світильник

Спот купити можна практично в кожному магазині. Але так чи легко його вибрати? Досить легко! Одним з переваг такого світильника є можливість направляти світло в необхідну сторону. Спот може давати як точкове освітлення, так і розсіяне. У першому випадку світло буде створювати акценти в приміщенні, а в другому - додавати необхідну кількість світла і створювати атмосферу.

Види спот-систем

Споти відрізняються за своєю формою і кількістю ламп. Це можуть бути як поодинокі світильники - бра, настінні споти, поодинокі стельові споти, а також споти у вигляді підвісних світильників. Так само вони можуть складатися з двох, трьох і навіть семи ламп. Купити спот в Києві можна абсолютно різних форм. Але найпопулярніші серед них - це форма прямої лінії, де лампи або плафони шикуються в ряд, і можу направляти світло в різні боки. Також однією із затребуваних форм світильника виявився коло або квадрат, де лампи розташовані по периметру.

Практично всі споти використовуються для додаткового освітлення. Це дає можливість грати з інтенсивністю світла. У кожного світильника є свій максимум щодо потужності лампи. Але ж це не означає, що ми повинні використовувати максимально потужну лампу. Граючи зі світлом, ми можемо використовувати лампу меншої потужності.

Де краще встановити спот-світильники

Споти вписуються в будь-яке приміщення, в будь-який інтер'єр. Особливо виграшно вони виглядають в більш сучасних дизайнах, таких як лофт, футуристичне напрямок, модерн. Але це не означає, що в більш класичних варіантах споти не придатні. Навпаки, сучасна класика вимагає використання сучасних технологій, нехай навіть і зовні споти будуть нагадувати класичні світильники.

Особливості трекових світильників

Близькому родичем споту, як ми вже згадували, є трековий світильник. Його часто використовують все з тією ж метою - розставити акценти, додати настрій і налаштувати атмосферу приміщення. Єдино відміну від споту - це більш великі можливості по функціоналу. На відміну від споту, трековий світильник не тільки може крутиться навколо своєї осі, а й переміщатися в просторі. Для цього в конструкції таких світильників використовують спеціальні рейки і осі. Широку популярність трекові світильники заробили в дизайнах апартаментів, барів, кафе в стилі лофт. Важко уявити собі приміщення в стилі лофт без арматури і комунікацій під стелею. І трековий світильник зі своїми кріпленнями і конструкцією якраз доповнює цю картину.

В силу того, що споти і трекові світильники більшою мірою використовують в сучасних дизайнах, більшість виробників намагаються представити свої моделі в зв'язці з ЛІД освітленням. Безліч світильників виробляють з вбудованими ЛІД лампами, які також можуть бути і знімними. Загалом, ці світильники - це інновації в прямому своєму значенні.

При виборі додаткового освітлення для свого проекту слід пам'ятати, що кількість ламп безпосередньо має залежати від квадратури приміщення і цілей, які Ви переслідуєте, використовуючи дані світильники. На щастя, на сьогодні, вибір спитав і трекових світильників настільки великий, що свої смаки і вимоги може задовольнити будь-який, навіть найвимогливіший, споживач.

Спот купити в Києві Ви зможете в нашому Інтренет-магазині, також, як і трековий світильник в Києві . До того ж наша команда із задоволенням допоможемо підібрати Вам відповідну модель.

Споти і трекові світильники