Фільтр за

Дитячі світильники

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Дитячий світильник - це світильник для дитячої кімнати , який здатний не тільки в повній мірі висвітлювати кімнату, але і бути яскравим і привабливим, щоб подобатися маленьким господарям.

Як правильно організувати освітлення в дитячій кімнаті

Будь-який батько знає, що якісне освітлення дитячої кімнати впливає не тільки на здоров'я зору малюків, а й на настрій дітей. Занадто яскравий і різкий світло може викликати роздратування у крихти і привести до примх, поганого сну, і, в результаті, по новому колу - капризи, недосип, хвороби. Тому дуже важливо грамотно організувати освітлення дитячої.

Дитячий світильник, як основний елемент освітлення, повинен відповідати вимогам самого приміщення. Не можна повісити люстру на 6 витків з потужними лампами в маленьку кімнату до 12 кв.м. Більш підходящим варіантом буде світильник на всього одну лампу, або на три лампи малої потужності з м'яким світлом.

Бра для дитячої

Важливим елементом додаткового освітлення стане бра для дитячої кімнати . Цей настінний світильник не тільки здатний збагатити інтер'єр кімнати, але ще і сприяє здоровому сну, виконуючи функції нічника. З допомогу дитячого бра можна допомогти дитині заспокоїти нервову систему перед сном, знизити збудження або відігнати кошмари.

Дитяча настільна лампа

Для дітей постарше просто необхідно наявності письмового столу в кімнаті, а значить і настільна лампа для дитячої кімнати теж незамінна. Тут, як і в усьому, треба знати міру. Ідеальним варіантом стане настільний світильник з можливістю регулювання яскравості і температури світла, зі світлодіодним якісним джерелом світла, який в меншій мірі впливає на зір.

А для маленьких дітей, звичайно ж, ще важливо і візуальне сприйняття зовнішнього світу. Тому яскравий, красивий і забавний дитячий світильник буде дуже добре вписуватися житло крихти.

У нас Ви зможете купити світильник для дитячої і порадувати свою дитину!

Дитячі світильники