Фільтр за

Світильники для ванної

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Пройшли ті часи, коли у ванній у нас висіли лампочки розжарювання і частенько перегорали. Але все ще багато хто з нас використовують для освітлення ванної кімнати звичайні стельові світильники, галогенні лампи, вбудовані світильники. І при цьому ми продовжуємо дивуватися, чому ж лампочки так швидко перегорають?

А вся справа в тому, що ванна кімната - це особливе приміщення, де дуже часто підвищена вологість. І використовувати світильники у ванній , які вологозахищений, просто необхідно. Серед різних видів світильників для ванної можна знайти і споти для ванної, і стельові світильники для ванної, і бра, і вбудовуються світильники для ванної . Останні, до речі, дуже користуються попитом, так як існують світильники, які можна встановлювати навіть в душовій кабіні.

Основною відмінністю світильників для ванної від звичайних, звичайно ж, є повішений рівень вологозахисту. У ванну доцільно ставити світильник з рівнем захисту не менше IP44, такого світильнику не страшні бризки води.

Якщо ж Ви вирішили купити світильник у ванну , то зверніть увагу на світлодіодні світильники, вони значно довше прослужать в суворих умовах ванної кімнати!

Світильники для ванної