Фільтр за

Вуличні світильники

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Вуличні світильники - це один з найбільш поширених інструментів створення не тільки красивого ландшафтного дизайну, а й для освітлення темних вулиць, доріжок, під'їздів та прибудинкових територій.

При розходженні вуличних світильників по типам основним критерієм є їх пряме призначення. Це можуть бути високі ліхтарі для освітлення території. Можуть бути і низькі стовпчики для підсвічування доріжок. Або ж підвісні і настінні вуличні світильники. А так же різноманітні грунтові і наземні прожектори і світильники для подсвесткі фасадів будівель, декоративних чагарників і дерев, фонтанів і інших елементів ланшафта. Світильники для вулиці також допоможуть розставити акценти і створити затишну, романтичну атмосферу.

Якщо Ви хочете купити вуличний світильник для освітлення прибудинкової території, то радимо звернути увагу на світлодіодні прожектори. На сьогодні вони є одним з найкращих джерел світла для вулиці.

А якщо Вам необхідно не тільки висвітлити територію, але при цьому і оформити її зі смаком, то пропонуємо подивитися на різноманітні вуличні світильники

Вуличні світильники