Лампочки Едісона і ретро лампи

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Історія винаходу лампочки Едісона

Лампочка Едісона - це те, що ми називаємо "старе нове". Томас Едісон винайшов цю лампу ще в 1879 році. Точніше сказати, запатентував свій винахід. Його нововведення полягало у використанні платинової нитки розжарювання, але такий винахід мав дуже високу ціну, тому попиту на такі лампочки не було. Едісон повернувся до роботи з вугільним стрижнем, а в цей час російський електротехнік Олександр Лодигін (який, до речі, працював паралельно з Едісоном і отримав патент на свою лампочку навіть раніше - в 1874 році) розробляв можливість використання вольфрамової нитки.

Після всієї хвилі еволюції лампочка розжарювання з вольфрамової ниткою прийняла образ саме такою, якою ми знаємо і пам'ятаємо її з дитинства. Але в 21-столітті великою популярністю почали користуватися енергозберігаючі люмінесцентні лампи і просто витіснили лампочку розжарювання з ринку. Зараз, навіть важко уявити, що хтось ще користується лампочкою, яка споживає 100 Вт! Але, тим не менше, люмінесцентні лампи теж активно замінюються світлодіодними лампами, які багато в чому перевершують попередніх.

Переваги ламп Едісона

За часів правління LED технологій, коли ринок світлодіодної продукції розвивається великими темпами, на арену знову виходять лампочки Едісона. Але сьогодні вони виготовляються за іншою технологією і можуть позмагатися за популярністю зі світлодіодними.

Однією з причин такого сплеску популярності можна назвати поширення в декорі інтер'єру вантажного, ретро і лофт стилів. Тому, якщо ви плануєте облаштувати приміщення в одному з таких стилів, то радимо купити лампи Едісона , вони будуть доповнювати інтер'єр і дуже виграшно виглядатиме в тандемі зі світильниками.

За допомогою м'якого і теплого світла від ретро лампочки дуже легко домогтися створити комфортної і затишної обстановки, вона додасть романтики в будь-який інтер'єр. Велика кількість ниток, які сплетені в різноманітні візерунки, надає красу самої лампочки. Великий вибір форм і розмірів дають простір для фантазії і втілення найсміливіших ідей. А на включену лампочку захочеться дивитися годинами!

На питання, купити лампочку Едісона або світлодіодну, є відмінний варіант відповіді. Купити світлодіодну лампочку Едісона ! Краса, економія і сучасні технології - все, що необхідно.

Лампочки Едісона і ретро лампи