Фільтр за

Світлодіодні лампи

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Світлодіодна лампа сьогодні є найоптимальнішим джерелом світла. Вона швидко завоювала ринок і любов споживача завдяки цілому ряду переваг щодо своїх попередників.

Переваги використання світлодіодних ламп

Ні для кого не секрет, що світлодіодна лампочка споживає в рази менше електроенергії, ніж будь-який її інший аналог. Але це далеко не єдиний "плюс" цієї лампочки. Так як, велика частина людства всерйоз замислюється (і діє) на благо навколишнього нас середовища, то ЛІД лампа грає важливу роль в захисті навколишнього середовища від забруднення. Лампа світлодіодна абсолютно безпечна як для людини, так і для природи. Для утилізації такої лампочки не потрібно ніяких спеціальних довгих і утомливих процедур, безлічі дозволів і паперової тяганини (що нерідко ставало причиною нелегального позбавлення від ртутних лампочок недобросовісними споживачами).

Але, до етапу, коли ми несемо лампочку в сміттєвий бак, пройде ще дуже багато часу, тому що термін служби LED лампи значно збільшений (порівняно, знову-таки, з попередніми побратимами). Такі лампочки не тільки не нагріваються, але і досить терпимі до різних вібрацій і коливань, їх можна сміливо брати руками і не боятися, що вони від цього перегорять, і перепади напруги їм вже не так страшні.

Оскільки технології не стоять на місці, то і світлодіодні лампи йдуть в ногу з прогресом. І тепер, в їх виробництві використовують високоякісні матеріали і комплектуючі, які бережуть наш зір і безпечні для здоров'я. Завдяки вдосконаленим технологіям, наші очі не втомлюються від світіння лампочки.

Так що, якщо Ви ще сумніваєтеся, чи варто купити світлодіодні лампочки в Києві чи ні, то наша порада - без сумнівів "ТАК"!

Світлодіодні лампи