Фільтр за

Світильники Intelite і Smart Light

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри

Світильники Intelite і світильники Smart Light в Києві

Розумні світлодіодні світильники Intelite та світильники Smart Light - це нова альтернатива звичайним стельовим люстр. Вони вирішили питання не тільки з низькою стелею квартири, але і відмінно справляються із запитами сучасної людини.

Intelite світильник має пристойний набір функцій, серед яких основна функція - це можливість регулювання яскравості і температури світіння. А також, більшість моделей світильників Intelite можуть похвалитися наявністю вбудованого датчика освітленості, який дозволяє світильника Intelite в автоматичному режимі підлаштовуватися під рівень зовнішніх джерел світла.

Ще одна функція світильника Intelite, яка припаде до душі батькам - це функція нічника. А ще в нових моделях Intelite світильників в комплект входить набір змінних панелей для корпусу світильника, що допоможе зробити світильник "родзинкою" інтер'єру.

Світильники Smart Light також можуть управлятися за допомогою пульта дистанційного керування та змінювати яскравість і температуру в залежності від Ваших переваг. Більш того, що деяких світильниках присутня функція управління світильником Smart Light за допомогою смартфона і встановленого на ньому додатки. Розробники пішли ще далі, і додали в світильник можливість відтворювати музику з вашого смартфона і влаштовувати дискотеку за допомогою RGB світильника.

Купити світильники Intelite і світильники Smart Light в Києві Ви завжди зможете в нашому магазині vvalight.com.ua а також, у нас Ви можете доглянути собі світильники Intelite Desklamp.

Світильники Intelite і Smart Light