Фільтр за

Світлодіодна стрічка

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри

Світлодіодна стрічка - це потужний інструмент дизайнерів і проектувальників, а також тих, хто хоче додати вишуканості в свій інтер'єр, візуально розширити простір, приховати від очей джерело світла, залишивши лише рівномірне світіння. Світлодіодне підсвічування стелі роблять саме з її допомогою.

В нашому магазині Ви можете підібрати підходящий варіант саме для себе або для Вашого проекту і купити світлодіодну стрічку в Києві .

Різновиди світлодіодних стрічок

Стрічка світлодіодна може бути герметичною або негерметичною. Щоб визначитися, яку купити світлодіодну стрічку, необхідно спочатку зрозуміти, для яких цілей вона може бути використана - в сухому приміщенні, або на вулиці, або у вологих приміщеннях (наприклад, ванна кімната). Саме показник вологозахисту IP відіграє важливу роль при виборі LED стрічки.

За типом і розміром світлодіодів, за їх кількістю, можна визначити наскільки яскраве світло буде видавати світлодіодна стрічка. А також, важливо знати, що LED стрічка може бути одноколірна або RGB. Це теж обумовлено наявністю різних світлодіодів на стрічці. RGB лента, як правило, має діоди з трьома кольорами кристалів - червоний, зелений і блакитний. Одноколірна стрічка, зокрема, біла - це стрічка з блакитним світлодіодом і нанесеним на нього люмінофором. Люмінофор - це речовина жовтого кольору, яке ми можемо побачити на світлодіоді у вигляді жовтої точки, і в компанії з синім кристалом діода дає біле світло. Є ще один спосіб отримати біле світіння - це одночасний світло трьох кристалів діода.

Більшість світлодіодної стрічки йде на самоклеючій основі, тому встановити світлодіодну стрічку дуже просто, для цього не потрібно особливих знань і навичок.

Світлодіодна стрічка