Фільтр за

Світлодіодні прожектори

Знайдено товарів: 4.

Показати 1-4 з 4 товарів

Активні фільтри

Фактори використання світлодіодного прожектора

Прожектор - це елемент вуличного освітлення, і не тільки, який широко застосовується для освітлення вулиць, території, будівельних і промислових майданчиків, підсвічування будівель, зовнішньої реклами, сцен і театральних підмостків.

Перш ніж купити прожектор Київ , пропонуємо спочатку заглибитися у вивчення специфіки цього світильника. Спочатку прожектор використовувався в якості освітлення сцен в театрах, але потім його перенесли на вулицю, і він став служити ліхтарем над ганком житлового будинку. Тепер його використовують повсюдно і для будь-яких цілей. Так чому ж він такий популярний?


Прожектор, як і всі речі в нашій історії, пережив еволюцію від галогенного прожектора, і тепер на піку популярності світлодіодний прожектор. Такі зміни, звичайно ж, відбулися не просто так, а по ряду причин. Так, деякі недоліки строго доброго галогенного прожектора намагалися усунути, і таким чином виник новий вид.

Галогенні прожектори

Прожектор з галогенною лампою дуже добре зарекомендував себе з боку ефективності. Але у нього були серйозні недоліки. Наприклад, парадокс полягає в тому, що цей вид прожектора дуже нестійкий перепадів температури і механічних пошкоджень. Але ж використовується він в основному на вулиці, і таких факторів там просто не уникнути. До того ж галогенні лампи дуже сильно нагріваються. Все це призводить до того, що лампи доводиться часто замінювати і термін служби прожектора значно скорочується.

Металогенні прожектори

Другим видом прожекторів став металогалогенний прожектор. У ньому встановлені газорозрядні лампи, і серед всіх прожекторів йому досі немає рівних щодо його ККД. Не завадить ще згадати, що він досить стійкий до перепадів напруги, а це великий плюс. Але, як і його попередник, цей прожектор погано переносить вібрації і коливання, тому часто виникає питання про його утилізації. І тут виявляється його сама негативна сторона - газорозрядні лампи дуже шкодять навколишньому середовищу, а це значить, що потрібно серйозно займатися питанням утилізації.

Світлодіодні прожектори

І ось з'явився світлодіодний прожектор . На відміну від перших двох, він абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Так що там говорити! Він перевершує своїх предків по всіх параметрах. Головною особливістю такого прожектора є його знижена витрата енергоресурсів. З огляду на постійне подорожчання електроенергії, цей фактор стає на перше місце при виборі і заманює, щоб купити світлодіодний прожектор . До того ж, він стійкий до вуличних вібрацій, перепадів температур і напруги. Світлодіоди нагрівають корпус по мінімуму, а термін служби такого прожектор

Світлодіодні прожектори